| luismunteanu a întrebat:

Va scriu aici!

Numele meu e Luis am 17 ani și de ceva vreme simt o situație necomfortabila,seara de seara când stau la televizor in salon tot aud țipete din pădure, ma duc la geam ma uit nu e nimic ma întorc sa ma pun in salon inapoi simt cum ma atinge ceva și ma striga sa vin la el.Ce ar putea fi? Simt ca mor!

7 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Roagate
Nu mai băga atâtea droguri in tine
Pocăiește
Spune si tu tatăl nostru
Ascultă melodia asta ca te va ajuta să treci peste
https://youtu.be/RZ6wfYh3Smg

| Violleta2022 a răspuns:

Cheama-ti parintii sa stea cu tine sau sa verifice afara, cine face galagie.

| doctorandus a răspuns:

Suna Salvarea.

| cfrtobias a răspuns (pentru doctorandus):

Si ce sa ii faca? sa zica el ca a innebunit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un demon (om-umbră). Spune rugăciunea Tatăl Nostru, afumă cu tămâie și stropește prin toată casa cu agheasmă.

Răspuns utilizator avertizat
| Saraaa2345 a răspuns:

Nu știu ce sa zic, vorbește cu un preot. Cheamă sa sfințească casa și prin jur.