| anonim_4396 a întrebat:

Văd pe TikTok unii care se dau "inteligenți" și care susțin că trăim în Matrix, gen tehnologia metaverse este a patra temniță a matrixului și că a patra temniță a matrixului înseamnă că realitatea va fi transferată în metaverse, într-o lume virtuala și că dacă noi oamenii vom permite ca acest lucru să se întâmple nimeni niciodată nu va mai ieși din Matrix.
Ăștia ce susțin așa ceva suferă de vreo boala psihiatrica gravă sau ce spun ei ne depasesc pe unii din noi?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vodami92 a răspuns:

Eu nu folosesc tik tok! nu ca nu mi-ar place! dar trebuie sa faci anumite miscari sau dansuri! asta daca iti place sa faci asa ceva! multi mai mult se amuza de clipurile de pe tik tok! nah ce vrei eu sunt mai batran asalaughing numai Facebook sau Instagram folosesc daca este!