| anonim_4396 a întrebat:

happyvarietatea expresiilor emotionale umane...
Varietatea este condimentul unei prezentari? In anumite momente vorbeste mai rapid, mai ales atunci cand spui o poveste,
iar in alte momente vorbeste mai rar, mai ales atunci cand oferi un mesaj CHEiE?

rolling on the floor) paste Nefericit"vorbareatzo" :*

Răspuns Câştigător
| Zabbyel a răspuns:

Rumega fericit!

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mie îmi place chili.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu s animal sa rumeg precum singur ai recunoscut prin faptul ca ai declarat raspunsul meu castigator. Dar succes, sunt sigura ca vei intra in Cartea Recordurilor macar.

| Zabbyel a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu prea mi-au pasat mie de "carti" laughing

fundita e un fel de a-ti spune, sorry 4 this true jokewinking

| GoldenZenith a răspuns (pentru Zabbyel):

Se vede ca nu prea" ti-au" pasat de carti. Scuze acceptate partial. happy

| Desireღ a răspuns:

Paște fericit

| ambicio a răspuns:

Varietatea e foarte utilă deoarece sporește atenția și mesajul este mai bine interpretat.
Paște fericit!