| DumitruRobertIonut a întrebat:

Viata omului pe pamant este lunga si dura; dar mai lunga si dura este a elefantului?
Stii tu la ce nu ma refer?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Viata omului pe pământ
uni trăiesc in spațiu, nu toți trăim pe pământ
este lunga si dura; dar mai lunga =nu contează cat trăiești si cum o trăiești, iisus spunea sa mancam pietre daca o ducem prea bine caci suferinta este spre slava noastra

| gabicoo a răspuns:

Memoria elefantului e lungă! A ta e scurtă! Într-un cap sec nu încape mai mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune mi cat porti la papuc ca sa stiu ce IQ ai! rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DumitruRobertIonut):

Ce ai fumat inainte sa vii aici sa faci spectacol? rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DumitruRobertIonut):

Mai baga unul ca nu ajunge!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DumitruRobertIonut):

Eu sa iau cu paine? rolling on the floor

| SelenaTpu a răspuns:

Trompetă? am vrut sa scriu trompă, dar m-a amuzat tastatura care mi-a recomandat alt cuvant

Răspuns utilizator avertizat
| LenaNikolaevna a răspuns:

Fiecăruia i s-a dăruit câte ceva după merit, hehe.