| anonim_4396 a întrebat:

Viitorul poate fi prevăzut? Eu mi-aș dori să îl prevăd cu ajutorul astrologiei.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimeni in afara de Dumnezeu nu are puterea de a cunoaste viitorul

| DonEduardo a răspuns:

Nu, nu poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate fi prevazut cu ajutorul unor algoritmi.

| Sekim a răspuns:

Viitorul personal, ti l faci cu mana ta, influentezi in mod direct viitorul. Prin faptele tale, poti prezice viitorul, dar, este pur si simplu premonitie bazata pe niste actiuni. Abilitatea de a vedea viitorul in sensul propriu, de a cunoaste ceea ce se va intampla in continuare, nu este posibila.

| vasile2222 a răspuns:

Viitorul se schimba in permanenta. Nu e nimic batut in cuie.

>>Eu mi-aș dori să îl prevăd
De ce iti doresti lucrul acesta?

| Monst a răspuns:

Viitorul ti- l faci singur nu te poate ajuta nimeni nici astrologia, tarotul, ghicitul fiindca astea 3 nu sunt precise.

| Viorel0Riceard0Badea a răspuns:

Astrologia nu-i nici stiinta nici filosofie