| Vernusio a întrebat:

Vine sfarsitul lumii oare?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai o obsesie compulsiva legata de apocalipsa

| AC4S4 a răspuns (pentru RAY):

Toate intrebarile lui sunt repetitive, doar ca formulate altcumva.

| RAY a răspuns (pentru AC4S4):

Spam,intrebari irelevante, imi place ca nu ignora si nu contrazice pe nimeni, e ca un observator., vezi de aia una e virtual alta e real cand vb cu un om

| T0T a răspuns:

Ia spune, a venit? Te-ai prins de cât de credul și naiv poți fi? Sper ca măcar acum să îți pui niște semne de întrebare.

| Hammurabi a răspuns:

In mod sigur va veni. Dar cine stie peste cate milioane de ani...laughing

| Nemessys a răspuns:

Deja a venit.
Si prin sfarsitul lumii nu ma refer sa murim toti. laughing)

| GoldenZenith a răspuns:

Din nou.

| Darkmagic a răspuns:

Sper sa vina!
E unicul mod prin care scapam de intrebari stupide si repetitive pana la absurd.
Ca sa-l parafrazez pe Caragiale (de care sigur nu ai auzit), intreb si eu un preacinstit editor:
"Unde esti tu Bismarck?"...sa vezi zilnic o inflatie de "intrebari" de doi bani...si sa stai cu mainile-n san, sau unde vrei tu! big grin

| Mclaren12 a răspuns:

Ar trebui sa fii cel putin avertizat pentru spam-ul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El a inceput este doar o chestiune de timp pana cand sa se sfarseasca lumea.

| Satango a răspuns:

Cât de mult te preocupă asta?
Și eu am auzit cum că s-a anunțat pe 18 octombrie. Tot o persoană a spus-o. Dacă se va găsi cineva care să afirme asta și aici în comentarii, e tot o persoană. Îi vei da credibilitate?

| 393Dan a răspuns:

Da, se apropie, insa e posibil sa nu traiesti sa-l vezi cu ochii tai.

| leapșa a răspuns:

Da Vernusio, ti-am spus, Armaghedonul vine la cina, Apocalipsa e neserioasa.

| WoKy a răspuns:

In 2099 ca atunci se termina calendarul Microsoft. Mai avem de trait

Răspuns utilizator avertizat
| onneshhott a răspuns:

#2012
De atunci tot vine sfrsitul lumii.

| Emilikak a răspuns:

Nimeni nu are de unde să ştie cînd o să fie sfîrşitul lumii. Astea sunt doar nişte vorbe aruncate aiurea.