| Ionut308 a întrebat:

Visez ca sunt într-o competiție, la start si in final ajung sa o castig. Mă trezesc, nimic grav. Adorm si dupa visez acelasi vis dar de la inceput. Visez cum am ajuns in competitie iar în momentul în care sunt aproape de start ma trezesc. Are vreo explicație?

Răspuns Câştigător
| BarbieGirl13 a răspuns:

Nu stiu..incearca sa cauti pe net. Poate se apropie ceva important in viata ta, poate o sa ai parte de un castig, poate o sa ai ocazia sa castigi ceva sau sa te afirmi.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că ți se arată un zece la geografie (sau sport, nu e chiar sigur)

| RobertMoon a răspuns:

Nu cred că are importanță, am visat de multe ori ceva de genul. Mă uitam la un album foto, apoi mă trezeam, mă culcam la loc și visam același lucru, altădată visam ca eram într-o clădire și urcam etajele și tot așa...nu s-a întâmplat nimic, visele sunt imagini procesate de subconștient, probabil în cazul nostru aceste "imagini" au fost procesate de prea multe ori în așa fel încât s-a ajuns sa se repete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vise recurente. Du-te la o competitie.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Asta inseamna ca creierul tau vrea sa fii un maratonist de succes (cred, nu e sigur).

| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Te dai asa mare incat si visele o iau razna