| teodora555 a întrebat:

Voi ati impodobit
bradul de craciun?

Răspuns Câştigător
| Ramona1 a răspuns:

Eu l-am impodobit aseara:d

16 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Categoric.Am citeva fundite.Sa vezi ce brad iese.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, astăzi!
Pa, pa.

| DorelSudoru a răspuns:

Eu sunt mos craciun si vin la noapte sa-ti aduc un dildo.imi lasi prajiturele?
@Restu Ce dracu mai raspundeti daca vedeti intrebarea si categoria straight face

| AlxMro a răspuns (pentru DorelSudoru):

Craciunul este o sarbastoare "crestin-otodoxa" si poate nu numai. Intrebarea asteapta raspunsuri si de la atei convinsi. Si eu sunt curios daca un ateu sau un om de alta relegie ce nu prevede craciunul impodobeste
bradul, si partipa la aceasta sarbatoare.

| DorelSudoru a răspuns (pentru AlxMro):

Ideea e ca e (stiu ca suna ca dracu') categoria gersita

| DomineRex a răspuns (pentru AlxMro):

Un ateu poate sa impodobeasca bradul pentru ca impodobitul bradiului e practica pagana si nu are nici o legatura cu Isus la fel ca si intrebarea asta cu stiinta si filosofia.

| teodora555 explică (pentru DomineRex):

Da mie nu prea imi pasa de categori

| Chris a răspuns:

Da, am impodobit bradul saptamana trecuta, pentru ca imi aminteste de copilarie si am vrut sa profit de el cat mai mult timp.

| larrii a răspuns:

Eu l-am impodobit de pe 1 decembrie laughing...

| teodora555 explică (pentru larrii):

Zau?

| larrii a răspuns (pentru teodora555):

Da laughing ( scuze de intarziere)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU! bunicu, dumnezo sal ierte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El ma imbodobit pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine bradul e relativ din moment ce am pus beteala pe calorifer, instalatia de lumini pe o pisica si steaua din varful bradului intr-o gaura de sobolan, macar in noaptea asta n-o sa mai iasa.Sa vedem ce optiuni va avea Mosu' cu privire la amplasarea cadourilor, l-am cam bagat in ceata thinking

| Dιєиυтzα a răspuns:

Da

| my323 a răspuns:

Da