| AvalohAlyn a întrebat:

Voi ce faceti sa iesiti din monotonie(cand va aflati)?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Stiu sa imi organizez viata incat sa am timp pentru lucrurile care conteaza cu adevarat.Privesc toate lucrurile din perspectiva vesniciei.Imi petrec timpul incercand sa fiu folositoare pentru semenii mei care sunt bolnavi, vizitez pe vaduva si orfan. Dumnezeu imi umple inima de bucurie cand fac aceste lucruri.Nu trebuie sa apelez la droguri sau alcool ca sa simt ca traiesc.

6 răspunsuri:
| MeScorpion a răspuns:

Bagam un cui, fumam o bere. sau invers.
http://www.youtube.com/watch?v=VTqkKzorEWw

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici nu îmi aduc aminte când am fost ultima oară într-o astfel de stare!
Pa, pa.

| Pomar a răspuns:

Ma intalnesc cu niste prieteni bem destul si dam un joint (marijuana nu altceva )winking laughing

| Borgir a răspuns:

Beau ceva pentru inspiratie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazuri din astea folosesc actiunea ca stare de nonminte.Fac orice e dinamic si putin distractiv sa nu intervina stresul naibii.

| Albertalbu a răspuns:

Ies la MAll cu prietenii.
Vedem un film 3d dupa aia mancam ceva de la kfc si ne jucam hockey spatialhappy Vei scapa complet de monotonie.
In zilele frumoase (cum e azi) stai pe afara.