| micutdragut a întrebat:

Voi ce parere aveti despre stirea aceasta despre NASA care a aparut adineauri: http://www.impartial24.ro/......aterestra/ e adevarata sau nu?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Da, e adevărată se pare. Am auzit și eu acum puțin timp la știri. Păi în momentul ăsta suntem obligați să luăm în serios existența vieții extraterestre. Se demonstrează că în univers condițiile nu pot fi unicate, ele variază dar sunt periodice, ca să zic așa. Drept dovadă descoperirea unor planete cu condițiile planetei noastre. Dacă planeta noastră poate întreține viața deci de ce celelalte nu ar putea? Logic ele ar putea însă nu avem ceva mai concret, dar lucrurile s-au concretizat și o vor mai face.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Viata undeva in univers trebuie sa existe si chiar viata inteligenta

| OnePiece a răspuns:

Stai sa vezi cum apar pupatorii de moaste sa zica ca e fake si ca noi traim pe un pamant plat guvernat de Dumnezeul lor.

| Stell99 a răspuns (pentru OnePiece):

Planete ca a noastra exista cu miliardele numai la noi in galaxie