| Bellinda99 a întrebat:

Voi credeti ca in 2012 va fi sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| zoomumba a răspuns:

Astea sunt niste aberatii spuse de oameni car n-au ce sa faca. daca e sa vorbim de sfarsitul lumii asta s-ar putea intampla in secundele urmatoare nu in 2012. daca asa vrea dumnezeu.nici chiar dumnezeu fiul nu stie cand se va intampla acest lucru de care cu totii suntem responsabili.

20 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Unii așa cred!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu cred așa ceva! Asta să faci și tu.
Pa, pa.

| Shammal a răspuns:

Ce intelegi tu prin "sfarsitul lumii"? - eu cred ca va fi un inceput

| Dreamer a răspuns:

Daca din 2012 nu se vor mai fabrica tocuri de 10 cm sau peste...pentru voi fetelor, sigur va fi sfarsitul lumii. Acum, indiferent ce si daca va fi ceva, noi, barbatii rezolvam totul cu un simplu :,, Ma doare-n! ''

Concluzie:,, Ma doare-n! Am obosit sa mai discut pe subiectul asta. ''

| DBlack a răspuns:

Sfarsitul lumii o sa fie, cum a fost si in 2000

| baru a răspuns:

Sall. Un sfat, fara sa te superi > Canta, razi, danseaza, viseaza, ca nu se stie. Aceste probleme lasale in grija intregului. Traieste clipa, intregul te-a lasat pe acest pamant sa-ti traiesti viata. De acea> Bucurate de fiecare clipa, Pa!

| NuDauFunda a răspuns:

Nu va fi sfarsitul omenirii, dar cu siguranta se vor produce schimbari majore in evolutia rasei umane. Poate nu din punct de vedere stiintific, dar economic... fara dubiu.

| NoNameJunior a răspuns:

Bună,Belinda!
nu cred.se spun atâtea lucruri despre 2012...noi ar trebui să ne bucurăm ca a trecut anul, nu să ne speriem de banalitaţi!
s-a mai spus că vine apocalipsa şi pe 21 mai.a venit? nu!
deci, eu personal, nu cred!

| aLiaLi a răspuns:

Eu zic sa te incui in beci si sa iti iei provizii.

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Nu

| Goguletzu a răspuns:

Nu e sfarsitul lumii, dar e posibil sa apara unele schibmari climatice, si mai multe pot influenta asteahappy

| FataOreo a răspuns:

Nu ma, e maine!

| Icss a răspuns:

Buna:] Eu nu cred ca o sa fie :p. Cum a fost si faza cu apocalipsa:]] ce s-a intamplat? Nimic. Cu gaura neagra.:]]] ce s-a intamplat? nimic. Dc as crede ca in 2012 va fi sfarsitul lumii?smug Doar Dumnezeu stie ce o sa se intample:] O seara placuta:]

| Kiraa a răspuns:

Daaa...asa km a fost sf lumii sh pana acum happy

| PrinceOf a răspuns:

Nu o sa vina(si in plus doar Dumnezeu stie)

| heavymetal a răspuns:

Daca o sa vina sfarsitul lumii sigur nu o sa ne anunte nimeni inainte

| C4br0n a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch . Asta e motivu pentru care meritam sa murim in 2012 :|

| rupenzori a răspuns:

Niciodata nu va fi Sfarsitul Lumii

| LarisaLary1 a răspuns:

Pai... nu stiu ce sa mai cred. S-a mai zis ca va fi sfarsitul si nu a fost asa ca dc as crede? Dar asa mi-a spus bunica(tongue) ca in 2012 vor fi 2000 de ani de cand s-a creat lumeastraight face Asa ca ne putem astepta la ori ce.

| EuMadalin a răspuns:

Nici vorba de asta