| Nobodies a întrebat:

Voi credeti ca va veni sfarsitu lumii?

16 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sigur ca va veni.Dar nu stim cand.Important este sa ne pregatim.Tu stii unde iti vei petrece vesnicia?

| nutepriveste21 a răspuns:

Ce reprezinta in viziunea ta,, sfarsitul lumii'', da o explicatie o definitie, si sa vezi raspunsuri dupa aia!

| deea98 a răspuns:

Sunt, intr-adevar, multe semne. Insa asta nu inseamna chiar sfarsitul lumii! Pot fii din cauza ca oamenii renunta incetul cu incetul la credinta.
Oricum, cum scrie si in Biblie: Ziua si ceasul acela nu-l cunoaste nimeni! Deci, ne putem astepta la orice.
Eu zic sa nu te inspaimanti inainte de a vedea cu ochii tai!happy

| Zoki a răspuns:

No way! sfirsitul lumii nu va veni intr-o zi fixa,
btw poate va exista insa multe secole dupa ce noi vom muri xD

| TheLastDancer15 a răspuns:

Va veni dar nu pe 12. 21. 2012 blah blah... deci va veni candva, numai Dumnezeu stie ♥♥♥

| Niros19 a răspuns:

Da, bineinteles inteles intr-o zi va veni si sfarsitul lumii dar nu va veni cand spun astia de la televizor

| anutza97 a răspuns:

Nu neaparat cred un pic ca de la atatea stiri la tv...dar nu cred decat un pic... daca nu te der dai si u un click aici http://fripta.com/pag.php?user=anutza9711

Răspuns utilizator avertizat
| Violent a răspuns:

De obicei nu cred pina nu vad cu ochii mei daca se poate big grin

| alexiss_9225 a răspuns:

Da :-s
m-am mai uitat si la tv si la multe chesti, si spuneau ca anunturile de sf lumii sunt ca vor fi multe cutremure chimbari climatice etc. si cum ai vazut acum cel mai recent cutremurul groaznic in japonia straight face

| mariabianka1_1468 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuu

| Rebeca2911 a răspuns:

Eu una nu cred.

| SuperChocoCherry a răspuns:

Nu stiu ce sa cred,dar ma sperie vorba asta: "Vine apocalipsa".nu prea cred, dar toti vorbesc despre asta si in orice caz, daca vine vreau sa fiu langa familia mea!laughing.mi`e frica:-ss.

| ionutz4u92 a răspuns:

Daca va veni sfarsitul lumii cred ca mi-ar fi mai bine sa nu stiu dinainte. Probabil doar cei de la OTV cred asta!

| Nobodies explică:

Acum ce s-a intamplat in japonia nu cred ca e un semn ca vine apocalipsa, ati vazut si voi au fost multe cutremure sau tsunami etc si astea in urma cu multi ani![cand au zis astia la tv ca vine sfarsitu lumi, mda eu nu prea ma uit la tv mai ales la otv oameni fara minte ]

| KilleR14 a răspuns:

Da...si sfarsitu' lumii o sa fie facut de lucifer.[doar rasa umana] [ca el inca este rege al pamantului.[cand a facut pactul cu adam si eva la copacul interzis]