| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Voi credeti in extraterestrii?

17 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Pai tu crezi in oameni?

| Hăgiul a răspuns:

Nu stiu daca sa cred, dar am vazut un Obiect Zburator Neidentificat LIVE!

| AlexC a răspuns:

Eu cred in mine si in Dumnezeu, nu cred in extraterestrii, dar cred ca acestia exista.

| AlexC a răspuns:

@NoKidding: Ba da se spune despre extraterestrii in Biblie, citeste-o mai atent!

| NoKidding a răspuns:

Sunt curios...ce'o zice credinciosii cand se va dovedi existenta extraterestrilor. Ei dupa al cui chip si asemanare au mai fost creati? Ca in biblie nu se spune un cuvant despre ei. Si daca pe ei nu i'au creeat nimeni...nu tot dintr'o evolutie au pornit?

| VladSilviu a răspuns:

Logic ca exista... noi nici cat 1 fir de par din capu unui roker nu suntem laughing
acum vb pe bune. da exista si asta se va dovedi in urmatorii 20-30 de ani.

| summer12 a răspuns:

Da

| Attack619 a răspuns:

Eu unul cred, deoarece universul e nemarginit si mi-e greau sa cred ca suntem singuriwinking

| kajen4ever a răspuns:

Pai dc nu? ei sunt ca si noi dar numai ca sub o alta infatisare.eu cred, da.dc sa existam doar noi, mai sunt si alte specimene de viata.pe alte planete.eu imi sustin cu putere raspunsul, DECI, DA.

| DanaVisatoarea a răspuns:

Eu cred pentru ca exista multe planete in acest universi iar extraterestri cred ca sunt niste fiinte complexe cam ca nou dar mai destepti si cu tehnologii mai avansate decat noi.eu una cred

| BastetReloaded a răspuns:

La cât de mare e universul...

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Dar oare extraterestii cred in noi? thinking

| Ralucutza15 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun,, sunt intr-o cumpana...

| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Viaţa extraterestră este la ora actuală (2011) doar o ipoteză, conform căreia în Univers ar putea să existe şi viaţă al cărei mediu natural nu este Pământul. Acest concept se referă la orice tip sau formă de viaţă, de la cele mai simple sisteme biologice (de ex. virusuri şi procariote) până la cele mai complexe forme de viaţă cu inteligenţă proprie şi organizare socială. Totuşi, existenţa vieţii în afara Terrei, fie ea orişicât de primitivă sau evoluată, nu a putut fi dovedită cu certitudine nici până în ziua de azi.

| bakuganfan a răspuns:

Eu cred. Pntru ca e imposibili sa im singuri in univers. Dar tu?

| kotik_2056 a răspuns:

Da