| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți strict legata de astrologie? Credeți in ea? Mie îmi place și îmi iau manual de astrologie sa o studiez.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea: este o prostie si nu cred.
Fiecare cu parerile si preferintele sale, vorba aceea: De gustibus et coloribus non disputandum.

| DonEduardo a răspuns:

E o prostie.

| Genevaaa a răspuns:

Si eu o studiez. Cei care spun ca sunt baliverne au vazut doar ce e la suprafata adica horoscopul neti sandu si ce alte horoscoape mai sunt. Alea evident ca sunt fake. dar in esenta e mai complicat de aceea exista si facultate pentru asa ceva.