| DorelSudoru a întrebat:

Vreau si eu niste carti despre limbajul trupului mimica fetei si chestii din astea un link sau autorul cu numele carti.

3 răspunsuri:
| Comoaracasei a răspuns:

Incearca www.google.com
Eu am gasit articole si nu numai. Apropo: www.scribd.com (pentru download de carti gratuite - si sunt si pe categorii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semnalele corpului- Vera F. Birkenbihl
Interpretarea gesturilor-Joseph Messinger
Limbajul trupului-Allan Pease

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea sincera? Lie to me! Serialul e complet si e mai practic vis-a vis de carti. Poti incepe cu ceva light de genul Cartea gesturilor de Peter Collett! Si dupa aia mai vorbim!