| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Ce ati face in cazul unei apocalipse zombi? Cat de posibil e sa se intample?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ar fi sf,dar hai sa spunem ca asa ar fi,as lupta pentru viata mea,ca o viata am, sansele sunt mici desi in natura exista cazuri de genul, exista viermi care controleaza creierul unui melc astfel melcul se duce la soare sa il vada o pasare care il manca, astfel acel vierme ti a implinit scopul, e minunata natura

| T0T a răspuns:

M-aș orienta de partea învingătorilor. De ce nu ar fi bine să fii zombi? Poate și ei ar crede la fel despre noi, de aia vor să ne ajute să evoluăm și ne mănâncă creierele.
Cât despre posibilitate...Mă, am putea spune că șirul de 0 de după virgulă(precedată de alt 0) ar fi apropiat de o perioadă înainte să întâlnească acel 1. Acum depinde și ce înțelegi tu prin zombi. O posibilitate mai mare se poate forma cu oameni în viață zombi, a demonstrat asta experimentul pokemon go și o demonstrează în continuare telefoanele inteligente, atât de inteligente încât îți cam mănâncă creierul(ce mai ai nevoie de creier dacă ai aplicații, oricum, dăă).

| minrest a răspuns:

Depinde. Daca e shooter, obtin cat mai repede o arma buna, daca e tower defense, merg pe turnuri putine dar upgrade-ate, iar daca e role-playing, imi fac intai echipa.

| Mclaren12 a răspuns:

La cati indoctrinati spalati pe creier cu religii stupide exista putem spune ca ne aflam deja intr-o lume plina de zombi.

| ALGator a răspuns:

Dacă ramii la grădiniță peste varsta de 9 ani ți se va întâmpla singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa mor de plictiseala. Glumesc, zombi nu exist, daca vrei du-te intr-un cimitir si dezgroapa morti random.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este absolut deloc posibil sa se intample.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de o fire mai fricosa, deci aşi muri de frică dacă aşi vedea un zombie realsad

| BIoody a răspuns:

Pai stai, nu suntem deja in aceasta faza?
Cel putin in Romania nu poti descrie o alta situatie, luand in considerare pe cei de la conducere gen Iliescu etc.

| relian a răspuns (pentru BIoody):

laughing asta cam asa este

| PaulSergiu a răspuns:

Posibil sa mor de frica.
Nu o sa se intample.

| Singe a răspuns:

Ma baricadez intr-o punga de chips-uri

| dJaLLy87 a răspuns:

Sincer să fiu nu știu ce as face, probabil as incerca sa supraviețuiesc. La cate experimente se fac tot ce e posibil sa apară și zombi, mai ales la cate filme de genul sunt trebuie sa existe o sămânță de adevăr undeva