| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Stie cineva care a fost cel mai ciudat lucru descoperit de un om de stiinta vreodata?

4 răspunsuri:
| OtherNews07 a răspuns:

La câte descoperiri ciudate au făcut oamenii de știință până acum nu îți pot spune 100% sigur care este cea mai ciudată dintre ele, dar e una recentă care mie mi se pare super ciudată; faza e că nu știu dacă este falsificată sau reală dar dacă este reală, este cu adevărat foarte ciudată. Acceseaza linkul
http://www.cunoastelumea.ro/......nta-video/ și spune-mi ce părere ai dacă tu crezi că este falsificată de alți oameni de știință sau nu.
Evident că ei zic că nu, dar mai știi?

| relian a răspuns (pentru OtherNews07):

Povesti,asta cum ii zice de pe sitele ce ai aratat tu un ingamfat si rupt de realitate laughing habar n-are de mai nimic, dara batele tobele sa castige si el ceva banuti, iar mult naivi il si cred.Ce atata vrajeala in ziua de azi frate, se ia o proba din mumia aia si se vede e ADN uman sau nu si aia e tot simplu ca buna ziua. Dara nu trebuie sa vina toti astia asazisi cercetatori, care de fapt is dealde asta de pe stitele arata de tine, adica nimeni in porumb si tot isi dau cu parerea.laughing

| Tomboygirl a răspuns (pentru relian):

Adevărat...