| JetBlueJet a întrebat:

1)Care este cel mai bun Windows in ziua de azi?
2)Cat m-ar costa un nou procesor si hard disk(as prefera pretul celor mai bune) + o curatare ca la carte pentru laptot (si un nou Windows?)
FUNDA

Răspuns Câştigător
| CosmiinTezeu a răspuns:

Windows 8.1 sau windows 7
Procesor i5 sau i7 intre 4oo - 5oo lei si un hard de 1 tb in jur de 2oo lei maxim

| RAY a răspuns (pentru CosmiinTezeu):

8.1? e bun? fi serios, cel mai bun windows e windows 10 e cel mai bun din toata istoria Microsoft, e foarte usor de facut tot ce vrei cu el, windows 7 e pe locul 2, pe 3 e xp da pe 3 pentru ca 8.1 e o porcarie copie android, cel mai putin vandut wndows e 8.1, viitorul e windows 10 mie personal imi place mult de el si de windows 7

6 răspunsuri:
| CosmiinTezeu a răspuns:

Normal ca e bun, windows 10 inca are defecte nu e varianta finala mai asteapta pana o sa il faca cum trebuie degeaba are interfata frumoasa dar e praf la rulaj daca vrei iti dau si exemplewinking

| Bogdan_Alex_1997_k2y5 a răspuns:

După părerea mea Windows 7. Dar parerile sunt impartite.

| DaniDumitru02 a răspuns:

1. Pai eu am avut windows 7, 8 si 10 si pot spune ca 10 este super bun, nu se blocheaza, are o multime de comenzi rapide folositoare. Deci da windows 10 este cel mai bun.
2. Nu am cum sa iti recomand un procesor daca nu imi spui socket-ul de pe placa de baza ( de ex: 1155, 1150, am3, am3+)
Acesta este un hard disk foarte bun, adica nu ai ce sa ceri de la un hard disk : http://www.emag.ro/......E8G7KBBBM/
eu personal prefer un ssd, este ult mai raoid chiar daca are mai putina memorie http://www.emag.ro/......E357NBBBM/
Sper ca ti.am fost de ajutor.

| MihaiLoredana a răspuns:

Windows XP va ramane vesnic cel mai bun windows.

Windows 7 inca nu e "copt" dar merita incercat.