| albastrica009 a întrebat:

1.cum fac sa maresc viteza calculatorului?
2.atunci cand intru pe mozilla sau google chrome mi se deschid automat o suta de ferestre in timp ce eu am dat doar odata click si mereu cand dau click pentru o ma inreguistra intr-un cont oarecare sau asa pur si simplu mi se deschid alte pagini cu titlul "offer" sau "snap". cum sa fac sa nu mai am problema asta? am incercat sa reinstalez mozilla din nou dar nu s-a schimbat nimic.
3.cand sa mi se deschida unele pagini apar un fel de erori si se blocheaza site-ul accesat, abia dupa ce dau de cateva ori pe " reincercati" sau "refresh" reusesc sa intru. cum rezolv dificultatea asta?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A venit vremea sa reinstalezi windowsul, faci rost de drivere le salvezi intr-un memory stick si reinstalezi sistemul operativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste mesajul privat.Te ajut eu.