| FauK3 a întrebat:

1.cum pot face rost de bani sau cash pe top eleven? fara sa dau multi bani?
2.Cum pot face rost mai repede de aur pe ikariam?

Astept raspunsuri. happyhappyhappyhappy

P. S.:fundita +v0t puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| alin221221 a răspuns:

Pai ca sa faci bani in ikariam. repede.eu zic sa opresti tot (lemn, cercetari, vin marmura sulf cristal ce ai u. si sa te dai pe modul de vacanta... faci bani destul de repede

10 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

OMG Retard alert.

| unknownn a răspuns:

Dacă nu scriai ca un cocalar îţi arătam.

| unknownn a răspuns:

Nici un filmuleţ dragă, iţi arătam un bug cum să faci cash

| VladM15 a răspuns:

Cu ajutrul unui hack sau uitete pe tutorial pe youtube funta

| FauK3 explică:

Unde am scris ca un cocalar ma? ca am scris vot cu 0 si fundita cu Z mare?

| FauK3 explică:

Si oricum cred ca imi dadeai vreun filmulet de pe vreun site ceva pe care l-am incercat

| FauK3 explică:

Aha si nu mi-l arati ca am scris funditza...decat sa dai un raspuns ca sa primesti funda+vot imi zici mie ca am scris ca un cocalar ca am scris fundita...

| FauK3 explică:

Asta stiam si eu.si de videoclipuri nu vreau sa aud nici unul nu functioneaza...ma refer daca stii sau stiti hack-ul respectivraised eyebrows

| capsuna16 a răspuns:

1. Nu stiu!

2. Nu stiu!

Imi pare rau ca nu iti pot raspunde dar nu stiu si nu vreau sa iti dau raspunsuri gresite!

| Andrei5020 a răspuns:

Pe ikariam opresti toti muncitorii, servesti mai mult vin si asigurate ca populatia e in continua crestere.