| Iulio01 a întrebat:

4gb ram
Intel pentium G4400 3.3 ghz
GT 730 V2 2048mb

-Cate fps voi avea in cs go, minecraft, ets2 (pe low sau medium)?
-Va rula gta 5 in 25 fps?
Voi putea filma jocurile enumerate mai sus la o calitate decenta?

Daca e nevoie schimbati din piese dar sa nu adaugati mai mult de 200 de lei.

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

GT 740 ar fi ceva dar versiune OC. Adica duce gta, cs go, ets2 cam toate jocurle pana in 2014 pe low-medium unele si full depinde. Din cauza bugetului tau mic nu preea ai ce alege

3 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Pare ok dar cauta alta placa video.una mai potenta asta e cam de low mai mult office de cat gaming

| Iulio01 explică (pentru AdrianBoss17WOLF):

Ar fi mai bun un GT 740 2048mb? Sau recomandami tu una sau doua sa nu treaca de 500 de lei

| CPAElites a răspuns (pentru Iulio01):

Da cu 3 fps-uri?
Placa aia video e o porcarie!
Daca vrea gaming ii trebuie un GTX 750 TI sau macar un r7 260 / 250