| ピンク a întrebat:

A cumparat cineva de pe site-ul Culorinoi.ro? E de incredere?

Răspuns Câştigător
| liaiacobini a răspuns:

NU ESTE DE ÎNCREDERE. Motivele care m-au dus la aceasta concluzie sunt prezentate mai jos.
Am plasat o comanda pe site-ul culorinoi.ro. Produsul nu era pentru mine, ci era cadou și trebuia să ajungă în altă localitate, asa ca am decis sa fac plata în avans.
1. După ce am plătit le-am trimis confirmarea plății, dar ei nu au trimis comanda (au trecut 4 săptămâni).
2. Le-am scris mail sa-i întreb ce se întâmplă și când ajunge comanda. Nu am primit nici un răspuns.
3. Am sunat la numărul de telefon afișat pe site dar numărul nu este utilizabil. Nici măcar nu suna.

1 răspuns:
| Tiayth a răspuns:

Cea mai sigura metoda cand cumperi online e sa nu platesti in avans pe siteurile care nu par a fi de incredere