| Eşarfăăă a întrebat:

Aș dori și eu niște șabloane pentru blog - folosesc Blogger -. Am căutat mult, iar tot ce găseam nu îmi plăcea sau ce îmi plăcea nu mă lăsa să downloadez.
Oricum, mulțumesc anticipat + că, dau fundiță, dacă vă încălzește la ceva ^^.

1 răspuns:
| tomthecat a răspuns:

Sfatul meu e să renunţi la tâmpenia aia de Blogger (Blogspot.com) şi să migrezi către platforma WordPress.com care este NET SUPERIOARĂ DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE şi incomparabilă. Dacă mă vei asculta, într-o zi îmi vei mulţumi, nu vorbesc din auzite ci din experienţa proprie, ştiu cât de tare este wordpress.com şi ştiu ce porcărie este blogspot.com