| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

A incercat cineva Inainte sa incarce Tableta la Laptop? s-a stricat Incarcatorul Tabletei mele Vonino EPIC P7, (si nu stiu unde sa gasesc un Incarcator pentru Tableta asta) si de atunci eu tot stau uneori la Laptop doar sa se incarce Tableta. e sigur cumva? a mai facut cineva asa?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Tableta ta se incarca tot la 5v cat scoate si portul USB de la laptop. Nu exista nici un risc sa se strice tableta doar ca se incarca putin mai lent decat cu un incarcator de priza.

Si nu iti trebuie incarcator special, doar cauti un incarcator cu acelasi amperaj (scrie pe incarcator cat scoate).

1 răspuns:
| JohnnyWalkerBravo explică (pentru Intruder19):

Pai tot am incercat si da ai dreptate se incarca mai greu. mersi multumesc de ajutor.