| arabu71 a întrebat:

A-m vrut sa sterg unele poze de pe aparatul foto, dar din greseala le-am sters pe toate! Are card de memorie! S-e mai pot recupera pozele sterse? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mrclaust a răspuns:

Doar daca le mai poti face inca odata. Pe aparatul foto, odata stearsa o poza nu o mai poti recupera niciodata. Sau cel putin nu pe aparate foto de uz casnic adica aparate normale.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca cu programul asta: http://www.softpedia.com/get/System/Back-Up-and-Recovery/Recuva.shtml. Este bun si gratuit. Succes si numai bine!

| ronin33dan a răspuns:

Daca are card de memorie orice fisier poate fi recuperat cu un program bun.Asa ca nu dispera si lua de bun primul raspuns sosit! Ptr a fi sters definitiv un card sau hard sau orice unitate de stocare exista softuri speciale care in prima faza ce gaseste modifica ca si fisier in extensii necunoscute dupa care incepe sa le desfaca in bucati, le suprascrie, abia dupa inca vreo 10 operatii, se apuca de sters si sterge de vreo 10 ori in continuu.ASA CA...ai disperat degeaba.Cauta, citeste si mai informeazate! Succes!

| Angel0 a răspuns:

Da. Fara nici o problema.
Introduci cardul in computer apoi cu un program de recuperare date, recuperezi aproape tot.Chiar daca ai formatat tot le gasesti.

| laurentiu a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu acest program http://www.panalu.net/2010/11/recupera-fisierele-sterse-accidental.html face minuni recuperează tot

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Daca le-ai sters sau duuus...nu cred ca le mai poti recuperawinking fi si tu mai atent de acum!

| Last1 a răspuns:

Nu s-au dus exista un program, e pe gratis, se cheama "Convar"