| mariusadrian98 a întrebat:

A mai cumparat cineva de la Rainbow International Distribution? Si a mai avut cineva probleme cu produsele lor?
Am cumparat o saltea Medisana MM825 pentru masaj si m-am hotarat sa o returnez dupa primele 20 minute.
Nu o recomand. Vibratiile pe care le face aceasta saltea, probabil sunt pentru a alina suferinta pisicilor sau a cainilor care sufera de diferite afectiuni. Pentru om, aceasta saltea este ineficienta, vibratiile sunt egale cu 0, iar dupa 15 minute se opreste.
Daca vrei sa folosesti incalzirea din saltea... O sa simti o usoara caldura dar cam atat.
Nu o recomand. Sunt foarte dezamagit de serviciile lor....pe langa ca am asteptat o gramada de zile sa vina produsul, acum il trimit inapoi pentru ca nu coinciid cu specificatiile.

Răspuns Câştigător
| dianamaria83 a răspuns:

Am cumparat acum cateva luni aceasta saltea si inca o husa cu masaj pentru scaun, sunt foarte dezamagita de ele, le-am returnat...dar a durat destul de multe zile pana ce am reusit sa fac retur si sa-mi vireze inapoi banii,... dupa ce am platit si transportul de retur. Nu recomand!

2 răspunsuri:
| mariusionut1992 a răspuns:

Nu recomand acest magazin. Calitatea produselor este slaba.

| firaanca a răspuns:

Ferestete cat poti de ei. Pentru mine este a doua comanda facuta de la ei dar este si ultima. Iti recomand sa te orientezi catre orice alte site-uri, ai de unde alege.