| cipici a întrebat:

A mai folosit cineva aplicația: Cool TV ONLINE 6.347? Daca da poate sa îmi spună daca e sigura. Antivirusul nu mă lasă sa o instalez. Va mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu mai folosi Cool TV. Iti recomand tvr online : http://tvronline.com/
Tot ce trebuie sa faci este sa ai sopcast-ul instalat si sa navighezi pe acel site cu internet explorer.

| cipici explică (pentru Jipa95):

Stii cumva o alta alternativa pentru a vedea axn (nu Black, White sau ce o mai fi) sau HBO, Disney Channel, folosesc sopcast de pe desktop si la fiecare dintre acestea îmi apare acelaşi video pentru a instala acest plug-in.