| Мариан_Андрей_1998 a întrebat:

A mai pățit cineva să țină telefonul la incărcat. El să arate că se incarcă dar defapt crește cu 2-3 procente și se blochează. Știe cineva? Fundă!
Țin să spun că bateria rămâne la fel.

3 răspunsuri:
| Exodes a răspuns:

Schimbă adaptorul cu unul mai puternic, cel puțin la mine a funcționat așa.

| nutepriveste21 a răspuns:

Daca nu e incarcatorul atunci ar putea avea probleme(la contacte) mufa micro usb din telefon. Dar ce se blocheaza, telefonul sau indicatorul de incarcare?

| Мариан_Андрей_1998 explică:

Fratee. Are momente cand se incarca si cand nu. Arata ca se incarca si ca primeste energie. Creste 2-3 procente apoi se blocheaza. Dupa ce scot bateria si o tin putin in mana se incarca. Apoi peste cateva zile face iar figuri. Folosesc si incarcator usb si incarcator normal ✌