| Laurentziu1234 a întrebat:

A mai patit cineva sa aiba probleme la mufa la telefon? Se incarca in 2 ore telefonul din cauza ca a intrat prea multa apa in telefon. Vreau sa merg maine la un service dar nu stiu daca imi poate face pe loc sau trebuie sa las telefonul. Ce ziceti?

1 răspuns:
| Anonimul151 a răspuns:

Depinde ce decid cei de la service. Daca e grava sau nu problema asta ei iti zic. Dar nu cred ca iti vor tine telefonul cateva zile. Probabil cateva ore, iar daca nu au mult de lucru ti l fac pe loc...