| carbon21 a întrebat:

A mai pățit cineva sa ii apăra o persoana pe messenger aproape tot timpul on și când o intrebi sa-ti zică ca ii de la ei?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Iti poate aparea on pentru ca merge aplicatia pe fundal si are datele sau wi-fi pornite.

| carbon21 explică (pentru Wr3nch):

Da, și dacă se blochează ecranul, nu ar teebuii sa între in Off sau poate vorbește cu cineva pe mess in call atunci nu apare on?

| Wr3nch a răspuns (pentru carbon21):

Nu e in off, pentru se presupune ca trebuie iti intre mesajul instant. Doar daca iti inchizi tu aplicatia din meniu sau deschizi atat de multe apps incat ramane fara memorie il opreste.

| Bizon95 a răspuns:

Poate avea un telefon care nu suspenda cum trebuie mess-ul

| Dalmore a răspuns:

Da, eu cand aveam aplicația apăream online de câte ori îmi trimitea cineva mesaj, chiar dacă eu nu citeam mesajul, doar că aveam wifi-ul și mergea pe fundal.