| Alexbaiatu a întrebat:

A uitat prietena codul de deblocare a tastelor la telefon, si nu stiu ce sa ii fac sa il deblochez, numai resoftat merge? telefonul este Nokia N70

Răspuns Câştigător
| kyrky a răspuns:

Ai zis aici ca e telef prietenei tale, mai sus ai zis ca e al tau, si ca il ti in buzunar laughing. mai degraba l`ai "luat" de la cineva. laughing) odata ce folosesti telefonul mereu, nu ai cum sa uiti codu`. in fine, numai resoftat.nu ai ce sa faci happy

1 răspuns:
| Alexbaiatu explică:

Nu am vrut sa imi fac ubita uituca pe net de aceea is 2 intrebari am crezut ca prima nu s-a trimishappy