| MissCupcake_7313 a întrebat:

Aaa. buna, am motorola defy, si am o problema cu el legata de cardul de memorie.Inainte sa cumpar telefonul aveam pe card deja cateva chestii. Acum nu pot sa fac poze fara sa am cardul in telefon dar nici nu imi apar in calculator atunci cand il conectez prin usb cele facute cu telefonul(cu cardul in el) ce sa fac? Nu inteleg dc pentru ca din moment ce pozele nu pot fi facute decat cu cardul in telefon nu ar fi logic ca ele sa se stocheze automat pe card? OfER FUNDA daca o scot la capathappy

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Sunt stocate pe card, dar nu stii sa le cauti. Verifica asa: daca exista un folder DCIM pe card(ala e numele). Daca nu, cauta in card asa: dai cautare si scrii ".jpg" cu tot cu punct.

1 răspuns:
| MissCupcake_7313 explică:

Pff mersi mult.