| MrMihaI347 a întrebat:

Abia ce am luat Windows 7 pe 32 de biţi şi îmi merge greu, greu în sensul că se blochează din minut în minut pentru câteva secunde, se încarcă netul greu, în jocuri am drop frame-uri masive de la 100 fps la 5 pentru vreo 5 secunde, ia greu comenzile.
Înainte avea Windows 7 pe 64 de biţi şi mergea la perfecţie. Nu este de vreun virus pentru că nu am descărcat mai nimic, e full clean.
Ţin să precizez că am un notebook cu componente decente.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ia-ti antivirus sa vezi daca ai virusi, iar daca nu ai, reinstaleaza-l si pune-l pe 64 daca iti mergea bine inainte.

| cosmin2904 a răspuns:

De unde ai luat windows-ul? Vezi ca gasesti pe net windows de care vrei.