| andreea7214 a întrebat:

Abonament sau cartela? Vreau parerea voastra, avantaje dau dezavantaje va rog happy

Răspuns Câştigător
| Alyn4U a răspuns:

Cartela, pentru ca la abonament sa zicem ca vrei un iphone sau un telefon platesti 2-3 ani bani in cat iti luai 10 telefoane din astea. Si la cartela e mult mai convenabil nu trebuie sa iti fie frica ca depasesti minutele sa platesti o groaza in plus sincer cand am fost pe abonament din greseala am lasat internetul aprins si mi-a venit facutra 9 milioane. Pe cartela iti reincarci internet si daca il uiti aprins se termina si gata nu platesti atatia bani. Funda?happy