| Chiron a întrebat:

"abonamentul Fiberlink 100 este disponibil doar în zonele în care nu există acoperire pentru viteze mai mari de conectare" Este adevarat? Nu de alta, dar in zona mea nu cred ca merge fibra optica si prin cablu nu merita. (nu este citit de pe site-ul celor de la digi)+nici macar nu apara pe site-ul lor Fiberlink 100, apare 300 si restul.

1 răspuns:
| Feitan a răspuns:

Suna-i mai bine si ei iti v-or spune daca in zona ta se poate pune internet prin fibra, din ce am inteles de la cei de la digi au inceput sa puna si pe la sate in ultima vreme.