| GabyShAtatt a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru cei implicati in calculatoare in acelasi timp si cu minecraft.

In curand o sa imi iau cont premium mc, dar nu sunt sigur daca imi va functioana cat de cat minecraft-ul la fps pe server-ele premium ca de exemplu Hypixel, MCSG, Mineplex.O sa va las aici componenta pc-ului meu.

Processor: Intel Dual Core E5300 2,6 GHz
Graphics:Nvidia Geforce 8000 series 8500 GT (Grafica este de 256 Video Card
Ram: 1 GB

2 răspunsuri:
| Caddy14 a răspuns:

Nu cred ca o sa iti mearga minecraftul. Dupa specifictii nu cred ca merge

| GeoforceExperience a răspuns:

Nu stiu ce sa zic atata timp cat la RAM e 1 GB nu cred ca o sa iti mearga... daca aveai si tu 4 GB iti mergea cu setari rezolutie mica (low) dar incearca test daca iti merge pe site asta http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/minecraft/11356/?p=a