| HM_Siccă_1998 a întrebat:

Acer predator sau Lenovo legion?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lenovo legion

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ce?
Sau ti-e lene sa scrii o fraza completa?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca Acer, e mai bun.

| RoCkKiD a răspuns:

Predator e mai bun dar e si mai scump. Daca nu te intereseaza pretul Predator daca te uiti la bani Legion.

Răspuns utilizator avertizat
| lilianaadelina a răspuns:

Acer predator

| Macovei_Lucian_1996 a răspuns:

Cum și Samsung face GALAXY s1 s2 s3 s4... etc, așa și Acer sau Lenovo fac: Predator face G-572, helios...etc, Lenovo și el, astfel îți recomand să te uiți la specificațiile fiecăruia, raportul calitate/preț și să-l alegi pe cel care se pliază mai bine după nevoile tale fie ele gaming, office work, editare foto/video etc.

| CostinCernea a răspuns:

Lenovo este o varianta mai scumpa... daca iti plac luminitele si dizainul aerodinamic pentru tine este mai bun predator, are si niste performante mai bune la jocuri