| OanaMarginean a întrebat:

Acer sau Asus, care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Configuratia sistemului e importanta.
eu personal am o stima deosebita pentru componentele Asus. unul din calculatoarele mele l-am montat cu componente Asus si sunt multumit de el. insa cand vine vorba de laptopuri, dintre cele doua ce ai scris prefer Acer.
toate laptopurile marca Asus ce am avut la reparat pe mine m-au dezamagit. Acelasi lucru il pot spune si de cei ce le cumparasera.
repet: e importanta configuratia, si ceea ce am scris posibil sa fie doar ghinionul unor persoane ce au ales aceasta marca.

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

Conteaza configuratia nu producatorul...