| Daniel_Gabriel_1995 a întrebat:

Acest laptop are dvd-rw?
https://emag.page.link/1zEZoNFnwbPfzTgX8

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Nu are; foarte putine modele mai au in ziua de azi unitate optica.
1. pentru ca laptopurile sunt tot mai subtiri si nu mai incape fizic
2. pentru ca unitatile optice nu mai sunt o necesitate, foarte putina lume le mai foloseste zilnic, pentru a merita investitia.
Cine chiar are nevoie de una, isi cumpara una externa prin USB, si o poate folosi impreuna cu toate PC-urile si laptopurile din casa.

Dar pana una-alta, modelul e indisponibil, l-au vanat multi inaintea ta...

| Daniel_Gabriel_1995 explică (pentru NLS):

L.am luat eu stai calm

| Daniel_Gabriel_1995 explică (pentru NLS):

I.am dat comanda aseara

| Mandeliu a răspuns:

Salut!

Din pacate, laptop-ul asta nu are DVD-RW.