| anonim_4396 a întrebat:

Acest sistem de boxe :
http://www.electronic-star.ro/......i29202.htm
se poate conecta la PC ( motherboard GA B75 D3V ) cu acest cablu :
http://www.electronic-star.ro/......_i2123.htm
mai este nevoie de altceva? poate intrebarile sunt prostesti dar eu nu ma pricep deloc, asa ca nu sariti cu arogante! mersi pentru intelegere.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Par ca ar fi amplificate, deci teoretic nu ar trebui altceva. Bine, avind in vedere ca o sa folosesti integrata... nu ar strica o placa de sunet adevarata. Am GA-B75M-D3V eu dar nu i-am folosit niciodata integrata, asa ca nu iti pot spune exact cit de praf o fi integrata aia. Unele sint mai putin praf ca altele... dar depinde si ce muzica o sa asculti, in ce format si ce pretentii ai. Una e sa bagi mp3-uri cu bumtzi-bumtzi si manele, alta e sa vrei sa asculti DVD-uri audio pe 24 de biti cu Pink Floyd.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Mersi! in viitor am sa cumpar si cu xonar sau ceva... dar deocamdata fac pe bucati happy. o seara faina, tot timpu`mi-ai raspuns la intrebari!

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Multzam. Halal seara, ma doare gitul de crap si am dormit cu fiica-mea vreo ora juma'... P.S. Vezi ca gasesti placi de sunet SH la preturi foarte bune pe forumul computergames.ro. Noi au niste preturi ridicole si nu stiu de ce.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Mersi omule, mersi mult! Am sa iti las o intrebare pe privat legata de boxe ca sa nu mai lungesc aici!