| GiovanniVDM a întrebat:

Acest sistem este bun pentru a juca jocuri bune si altele?

-nVIDIA GeForce 750 ti
-Windows 10 Home 64 bit
-4Gb Ram
-i3-4170

Planuiesc sa am 16Gb Ram.

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

8gb sunt suficienti. e decent poti sa joci majoritatea jocurilor pe el.

| VladyXR a răspuns:

Sistemul este foarte bun pentru jocuri, va rula orice titlu desigur cu setari ceva mai mici, dar iti recomand 8 gb pentru ca nu ai nevoie 16 gb la asa sistem.
Sanatate.

| AndreiM77 a răspuns:

Arata bine, vei putea sa joci majoritatea jocurilor dar sa nu te astepti la cine stie ce, acel 750ti te duce putin in jos.

| Polinco a răspuns:

Este bun sistemul, daca te gandesti sa joci Gta San Andreas MultiPlayer o sa-ti prinda aprosimatic 80-90-100 FPS-ul daca ai setarile pe Lower.