| IulianP a răspuns:

Sistemul acela este compatibil cu orice placa de sunet, chiar si cu cele integrate in placa de baza. La sistem mai bine mergi pe acesta: http://bit.ly/15oEIkm
Nu-ti recomand sa cumperi acea placa de sunet deoarece nu vei simti diferente fata de una integrata.

| AdRiAnHo97 explică (pentru IulianP):

Multumesc de raspuns

7 răspunsuri:
| AdRiAnHo97 explică:

SpecialistIT, astept si parerea ta!

| AdRiAnHo97 explică:

Merg pe mana ta Iulian si o sa iau boxele alea http://www.emag.ro/boxe-genius-sw-j2-1-12w-negru-31730935100/pd/E2022BBBM/, dar tot n-am inteles e buna placa aia de sunet, sunt compatibile boxele cu ea?

| IulianP a răspuns (pentru AdRiAnHo97):

Sunt compatibile, dar nu merita sa cumperi acea placa de sunet deoarece nu vei simti diferenta fata de o placa de sunte integrata.
Ce placa de baa ai?

| AdRiAnHo97 explică (pentru IulianP):

Placa de baza Gigabyte 970A-DS3, socket AM3+

| IulianP a răspuns (pentru AdRiAnHo97):

Atunci nu merita sa dai banii pe acea placa de sunet.

| AdRiAnHo97 explică (pentru IulianP):

Nici nu o mai iau, o sa strang bani de una mai buna.