| Alice002 a întrebat:

Acord fundă! Persoanei care Stie cum as putea muta pozele de profil din album de pe Facebook? am incercat si sa o schimb apoi sa intru in album sa trag cu mausul de ea. As vrea sa le schimb ordinea si nu reusesc...

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Te duci la poza de album, alegi poza care doresti sa o muti in alt album, cand apropii mouse-ul pe fotografia selectata iti apare un creionas, apesi click pe el si iti zice "Muta in alt album", te va pune sa alegi albumul in care doresti sa muti poza si apesi pe "Muta fotografia"

Ca sa le schimbi ordinea (asezarea) fotografiilor, tii click apasat si in timp ce il tii apasat tragi de mouse si le asezi unde vrei tu.

Succes!