| dimaalex94 a întrebat:

Acum 2 zile am cumparat un tel Smart mini Vodafone, am stat vreo 30 min in magazin ca sa il testez, aveau wi-fi, acum pe cartela nu am internet si am descoperit ca hartile nu se vad bine, strazile nu apar cu nume, nici nu stiu cum apareau inainte cu net, dar cand am dat prima data pe harti mi-a aparut Bucurestiul care se vedea bine, apoi am iesit din harti si acuma am surpriza asta, Bucurestiul se vede bine dar restul tarii asa si asa dar restul lumii se vede >groaznic. rezulta ca nu pot sa fac mai nimic cu hartile! Care e problema, si cum pot sa o rezolv? >>va rog, un raspuns! dau funda! Sunt disperat!

Răspuns Câştigător
| Omul96 a răspuns:

Iti trebuie internet ca sa vezi hartile pentru ca acest telelefon nu poate sa arate hartile fara conexiune de date(fara internet). Deci iti recomand sa-ti pui MB pe cartele iar apoi sa pornesti conexiunea de date. Apoi cu siguranta iti va merge! Funda?

| dimaalex94 explică (pentru Omul96):

Am promis funda, am dat! multumesc pentru raspuns!

1 răspuns: