| Xenoverse a întrebat:

Acum 2 zile mi-am achizitionat un smartphone Samsung Galaxy A5 2017 si problema este ca bateria se descarca un pic repede cand e pe stand by, de exemplu aseara aveam 79% si azi dimineata cand l-am deschis avea 72%, oare de ce, trebuie sa umblu eu prin setari ca durata de viata a bateriei sa fie mai lunga, DAU FUNDA.

1 răspuns:
| valentinatvd a răspuns:

Luminozitate la minim, date mobile, wifi, bluetooth, locatie inchise ar trebui sa tina mai mult.