| Superior a întrebat:

Acum 3 luni cam asa mi-a cazut televizorul de pe masa de la vreo 50cm si i s-a desprins putin de tot rama de sus dar am reusit sa o prind inapoi impingand-o inuntru. Teleivozrul merge struna azi insa ma intreb poate ca acel soc sa-i fi facut ceva si sa se strice in viitor? https://www.emag.ro/......ERQRDBBBM/

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca nu-ti face probleme, nu ai de ce sa-ti faci griji. Sigur, la un moment dat se va defecta, dar va fi greu sa spui ca e de la cazatura sau de la uzura normala. Atat timp cat nu exista crapaturi, dungi pe ecran sau pixeli morti, ori nu are alte defecte vizibile, se poate folosi fara ingrijorari.
Asigura-te doar ca nu mai ia a doua tranta tv-ul, pentru ca data viitoare s-ar putea sa nu mai ai atat de mare noroc. happy

2 răspunsuri:
| Superior explică (pentru dannyel86):

Mersi pentru raspuns. Si eu ma mir inca cum a rezistat, arata perfect si merge perfect. Daca masor cu o ruleta distanta ar fi de fapt de 76cm.

| dannyel86 a răspuns (pentru Superior):

Doamne ajuta sa te tina cat mai mult! big grin