| Gameofthronessss a întrebat:

Acum câteva luni când intram pe Yahoo mail îmi zicea " nu ajunge în imposibilitatea de a-ți accesa contul "
și trebuia sa introduc un număr de telefon, dar eu am dat skip și acum nu ma pot conecta, am dat și pe recover account și când îmi introducem adresa de e-mail îmi zicea ca e incorectă... Exista o modalitate prin care să-mi accesez contul?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

La recover trebuie sa introdici adresa de recover(adresa alternativa). Daca nu ai nici adresa alternativa, nici numar de telefon trebuie sa trimiti un mesaj la suport la cei de la yahoo si sa speri ca iti vor reseta parola(trebuie sa aduci argumente de ce vrei accesul la contul ala, de ce nu ai acces, etc).
Linku catre help: https://io.help.yahoo.com/......tact/index

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Din păcate la primirea acelui mesaj era o treabă de introduceai un număr de telefon, număr de telefon ce îți folosea ulterior la recuperarea contului sau la resetarea parolei.
Din păcate nu este altă posibilitate de accesare a contului decât folosind funcția de recuperare a contului.Succes