| AlbertMerfu a întrebat:

Acum cateva luni mi-am facut o adresa de e-mail(yahoo) si, din cate am observat, nu primesc mail-uri (de niciun fel), cum pot sa rezolv aceasta problema, sa pot sa primesc email-uri?

5 răspunsuri:
| Dia007 a răspuns:

Cineva trebuie sa-ti trimita mailuri. Da mailul prietenilor tai, familiei, colegilr, profesorilor, iar mailurile vor veni happy
Alta varianta ar fi sa dai subscribe la anumite site-uri ce-ti plac si sa-ti inregistrezi acea adresa de e-mail. Automat vei primi, cel putin o data pe saptamana, reclame de la ei (sau oferte de produse, daca site-urile vand ceva).
Eu ocazional primesc oferte de papuci sau bijuterii happy vezi ce te intereseaza.
Poti sa iti inregistrezi mailul pe site-ul Ministerului Educatiei. Vei primi tot felul de info faine

| AlbertMerfu explică (pentru Dia007):

Am incercat sa dau subscribe la unele site-uri, insa tot nu primesc, am incercat sa-mi fac conturi care trebuiesc sa fie verificate (mail-uri prin care sa-ti activezi contul) insa tot nu primesc mail-uri, multumesc pentru raspuns, dar nu e cel pe care-l cautam

| CPAElites a răspuns (pentru AlbertMerfu):

Ai pus la sfarsit.com? s-au.ro? Iti recomand sa le iei la rand...
emailumeu@yahoo.com s-au emailumeu@yahoo.ro

| AlbertMerfu explică (pentru CPAElites):

Am scris-o pe cea corecta la toate, sunt destul de sigur

| CPAElites a răspuns (pentru AlbertMerfu):

Incearca-le la rand....com si.ro!