| krt0f1oR a întrebat:

Acum câteva săptămâni mi s-a blocat laptop-ul și i-am scos bateria pentru a îl putea reaprinde, când s-a aprins scria că ar repara niste erori in Windows 8.1, l-am lăsat așa o noapte întreagă și tot nu și-a revenit.Am reinstalat Windows, iar după începea să înghețe.am dus laptopul la un service și mi-a schimbat HDD și după câteva zile iar a început să înghețe și l-am dus iar service de data asta îmi spunea că nu poate sa-i faca nimic.Stie cineva ce problema ar putea să aibă.Am laptop Ideapad Lenovo G50-70 cu i3 4030U 1. 9Ghz, 4 GB RAM, AMD R5 M230.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca a spus ca nu-i poate face nimic e cpu de vina sau placa de baza