| ShadoWizz a întrebat:

Acum cateva zile am facut un update la placa video de la v3 la v8.Acum vreau sa conectez pc la tv si am dat click dreapta (si acum urmeaza faza la care am fost tampit!) si am dat click pe "177v" din greseala in loc sa deschid nVidia Control Panel ca sa pot adauga tv si sa intrunecat monitorul cam pe la 50%.Cum fac repede sa re-luminez monitorul? Am reinstalat placa video si tot nu merge...

3 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Salut, incearca sa faci rollback la driver sau sa sa formatezi pc-u si sa resetezi optiunile tv-ului. Succes!

| ShadoWizz explică:

Am gasit niste programe care m-au ajutat sal deschid la lumina.acum e putin mai deschis decat normal.parca i-am bagat xenon laughing oricum mersiwinking

| FinnAdventureTime a răspuns:

Ai incercat sa faci din setarile monitorului?